Titles you rated
Great Teacher OnizukaRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
JackpotRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5