Titles you rated
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0