Titles you rated
Pokémon: The First MovieRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Ryuichi Sakamoto: CodaRated ★ 5.0
DetroitRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.0
Good Night, and Good Luck.Rated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.0