Series
Ratings
136
The BequeathedRated ★ 1.5
MovingRated ★ 4.0- おせんRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.5
Find Me in Your MemoryRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Page TurnerRated ★ 4.0