Titles you rated
Shugo Chara!Rated ★ 4.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0- Searching for the Full MoonRated ★ 3.0
- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Missing NineRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 4.0