Titles you rated
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 4.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
One More Happy EndingRated ★ 3.5
Come Back AliveRated ★ 5.0
Angry MomRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0