Movies
Ratings
24
The RevenantRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
MossRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5