Movies
Ratings
26
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 1.0
The ThroneRated ★ 5.0
ThorRated ★ 1.0
MossRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0