Titles you rated
One-LineRated ★ 3.0
Coach CarterRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
Driving Miss DaisyRated ★ 3.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
Take This WaltzRated ★ 5.0
Love DocuRated ★ 3.0