Series
Ratings
27
D.P.Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0