Movies
Ratings
71
Forrest GumpRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 2.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0- WishRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Sound of a FlowerRated ★ 0.5
School of RockRated ★ 4.5
August RushRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.5
Remember YouRated ★ 1.0
Henri HenriRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 5.0