Titles you rated
The ProducersRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.5- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0