Movies
Ratings
107
The InternRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 1.0
Knives OutRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 5.0
SkylineRated ★ 2.5
Angels & DemonsRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.5
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 4.0
S.I.U.Rated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
We Were SoldiersRated ★ 4.0