Series
Ratings
71
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Dead to MeRated ★ 4.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5- Coffee FriendsRated ★ 5.0
Memories of the AlhambraRated ★ 2.0
The Third CharmRated ★ 3.5
American VandalRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 3.5
You Me HerRated ★ 3.0
You Me HerRated ★ 3.0