Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
The Platform 2Rated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.5
Atashinchi The 3D MovieRated ★ 3.0
PreciousRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.5
Beauty WaterRated ★ 3.5
MoonRated ★ 4.5
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5