Series
Ratings
263
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
LegionRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
BITCH X RICHRated ★ 1.5
Friendly RivalryRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Tastefully YoursRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0