Series
Ratings
25
Game of ThronesRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 3.0
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0