Movies
Ratings
16
Life of PiRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
The InternRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.0