Titles you rated
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 3.0
CarsRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 4.5
Saving Jessica LynchRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 2.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
John WickRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.5
WantedRated ★ 4.5
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5