Titles you rated
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 2.5
The ScentRated ★ 1.5
A MillionRated ★ 2.0
Crying FistRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 2.5
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 2.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
Maundy ThursdayRated ★ 2.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5