Movies
Ratings
33
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
The InternRated ★ 5.0