Series
Ratings
158
GoblinRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.5- エンジンRated ★ 2.5
Lunch QueenRated ★ 3.0- おせんRated ★ 3.5
- Dragon ZakuraRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0- Bayside Shakedown THE LAST TV Salaryman Keiji to Saigo no NanjikenRated ★ 4.5
- Odoru daisosasen - Nenmatsu tokubetsu keikai SpecialRated ★ 4.5
The Great White TowerRated ★ 4.5
Power of LoveRated ★ 3.0
Bayside ShakedownRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 3.5
- DamoRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Rooftop PrinceRated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 2.5
HouseRated ★ 4.0