Movies
Ratings
59
MatildaRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
My Brilliant LifeRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 1.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 2.5
The WhistleblowerRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 1.5
Step Up All InRated ★ 5.0