Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The LedgeRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 2.0
The CommuterRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 0.5
The Gray ManRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
Under ParisRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
DownsizingRated ★ 1.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Irish WishRated ★ 0.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 2.0
The PianistRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
Leave the World BehindRated ★ 3.5