Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0
And Then There Were NoneRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5