Series
Ratings
89
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 5.0
The Old Man Who Was Reincarnated as a CatRated ★ 5.0
Attack on Titan OADRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
SlayersRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 0.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 0.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5