Titles you rated
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
All My Love For YouRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
SignalRated ★ 3.5