Titles you rated
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
MossRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 1.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 1.5
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 3.0
Sin CityRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The RockRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0