Movies
Ratings
59
The ReaderRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Marie AntoinetteRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
RentRated ★ 5.0
Hear MeRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Ides of MarchRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 2.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0