Titles you rated
BurnRated ★ 2.5
Running TurtleRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
UsRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Before I Go to SleepRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.0