Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 0.5
ShōgunRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 0.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 5.0- FargoRated ★ 3.5
FargoRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Gangs of London Season 1Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0