Movies
Ratings
88
All About My WifeRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0