Titles you rated
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 3.0
Panic RoomRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 3.5
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Underworld: AwakeningRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.5
Dumb and DumberRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 4.5