Titles you rated
Child's Play 2Rated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
Cube ZeroRated ★ 4.0
Scary MovieRated ★ 3.5
Fun with Dick and JaneRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 4.5
Cube²: HypercubeRated ★ 4.0
Robin HoodRated ★ 3.0
HeroRated ★ 4.0
FearlessRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 4.0
Please Teach Me EnglishRated ★ 3.5
Small Town RivalsRated ★ 3.0
The 6th DayRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.5
TyphoonRated ★ 2.5
The True-taste ShowRated ★ 4.5
The ExpendablesRated ★ 3.0
The ProtectorRated ★ 3.5