Movies
Ratings
289
TrumboRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Slow VideoRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0