Titles you rated
Back to the FutureRated ★ 5.0
Red HeatRated ★ 3.0
The Running ManRated ★ 3.0
TwinsRated ★ 3.0
Conan the DestroyerRated ★ 4.0
The Last StandRated ★ 2.0
Kindergarten CopRated ★ 3.0
Conan the BarbarianRated ★ 4.0
Cop LandRated ★ 3.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
Assault on Precinct 13Rated ★ 4.0
Barry LyndonRated ★ 4.0
Office SpaceRated ★ 3.0
Marley & MeRated ★ 3.0
VirtuosityRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
Courage Under FireRated ★ 4.0
St. Elmo's FireRated ★ 4.0
VirusRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0