Titles you rated
Bad Boys for LifeRated ★ 2.5
#AliveRated ★ 1.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
Shall We Dance?Rated ★ 3.5
Crimson TideRated ★ 3.5
Training DayRated ★ 4.5
Man on FireRated ★ 4.0
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 4.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.5
Great ExpectationsRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
TrainspottingRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
Police StoryRated ★ 3.5