Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Ad AstraRated ★ 5.0
The Night OwlRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
FocusRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.5
First ManRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 2.5
The Godfather Trilogy: 1901-1980Rated ★ 5.0- ザ・タイタニックRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 3.0