Movies
Ratings
23
AtonementRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
PunchRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0