Movies
Ratings
72
V for VendettaRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 4.5
Twelve MonkeysRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Finding ForresterRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
CollateralRated ★ 5.0
L.A. ConfidentialRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
Matchstick MenRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0