Titles you rated
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
The Science of SleepRated ★ 2.5
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 2.5
MementoRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 3.5
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.5
Asterix: The Mansions of the GodsRated ★ 3.0
Approved for AdoptionRated ★ 2.5- Romeo and JulietRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
He Loves Me... He Loves Me NotRated ★ 2.5
The Bélier FamilyRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Western SpaghettiRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 3.5