Movies
Ratings
717
A Deadly American MarriageRated ★ 2.5
My Father, the BTK KillerRated ★ 2.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 4.0- Murder by the CoastRated ★ 2.0
Paddington in PeruRated ★ 3.0
American Murder: The Family Next DoorRated ★ 3.5
Woman of the HourRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
ElvisRated ★ 3.0
Funny GamesRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 3.5
SleepRated ★ 4.0
Five Nights at Freddy'sRated ★ 2.5