Movies
Ratings
562
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0
GeostormRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The Great WallRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 3.5