Movies
Ratings
82
The GodfatherRated ★ 5.0
My LoveRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
When I Turned NineRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
When a Man Loves a WomanRated ★ 4.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
Ong Bak 2Rated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0