Movies
Ratings
38
The Bélier FamilyRated ★ 3.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 2.0
LovelaceRated ★ 2.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.5
OfficeRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
Garden StateRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0