Titles you rated
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Money TrainRated ★ 2.5
Hide and SeekRated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 4.5
JumperRated ★ 3.0