Titles you rated
- Three MenRated ★ 5.0
- Apgujeong HouseRated ★ 4.0
- SWAT PoliceRated ★ 4.0
School 4Rated ★ 4.0- Palace of DreamsRated ★ 3.0
Age of HeroesRated ★ 4.5- Han River BalladRated ★ 4.0
Age of WarriorsRated ★ 4.0- Go Mom Go!Rated ★ 4.0
- Foolish PrincesRated ★ 3.5
Hong Gil-dongRated ★ 3.5- School 3Rated ★ 4.0
5th RepublicRated ★ 4.5- GhostRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 3.0- School 2Rated ★ 4.0
- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 3.0
SangdoRated ★ 5.0- LA ArirangRated ★ 4.0
- Terms of EndearmentRated ★ 4.0