Movies
Ratings
1097
The Lego MovieRated ★ 4.5
The Brand New TestamentRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 2.0
While We're YoungRated ★ 2.0
The InternshipRated ★ 2.0
The InternRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 0.5
MinionsRated ★ 3.0
Paris, je t'aimeRated ★ 4.0
April FoolsRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 2.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
The Bélier FamilyRated ★ 3.0- The Case of Hana & AliceRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 2.0