Series
Ratings
39
Band of BrothersRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
IRISRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 2.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.0
Full HouseRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0
School 2013Rated ★ 2.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.0
PastaRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0