Series
Ratings
51
Yu Yu HakushoRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 3.0
Soundtrack #1Rated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 1.0
Hur JunRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 1.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.0